Ubezpieczenie zdrowotne - Abonament medyczny Vision

Prywatne

ubezpieczenie medyczne

Ubezpieczenie zdrowotne
Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie zdrowotne

 

Czym jest powszechne ubezpieczenie zdrowotne?

Powszechne ubezpieczenie zdrowotne to pakiet świadczeń medycznych jakie posiada każdy pracownik. W Polsce istnieje obowiązek odprowadzania składek ubezpieczeniowych stanowiących 9% dochodu osobistego, z czego 7,75% jest odliczane od podatku a 1,25 %pokrywa ubezpieczony. Jeśli nie opłacamy składek, lub pozostajemy przez jakiś czas bez pracy, w momencie powrotu do ubezpieczenia musimy zapłacić „karę finansową”. W ramach NFZ mamy prawo do wizyt w poradniach i konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu, który w zależności od diagnozy może nas skierować do odpowiedniego specjalisty. Wszystkie te działania odbywają się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Podobnie jest z badaniami, każdy pracownik posiadający ubezpieczenie może otrzymać skierowanie od specjalisty na poszczególne badania refundowane przez NFZ.

Legitymacje ubezpieczeniowe uprawniają każdego pracownika do bezpłatnego skorzystania z usług medycznych.

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne to nowa oferta dla firm i prywatnych osób, coraz częściej wybierana przez wielkie korporacje ze względu na atrakcyjność oferty. Ubezpieczyciele wychodząc naprzeciw potrzebom klientów starają się przygotować atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych.

Wykupując odpowiednie ubezpieczenie zdrowotne możemy objąć opieką lekarską całą firmę szerokim zakresem usług medycznych. Dostęp do specjalistycznych placówek, nieograniczone żadnymi limitami badania, możliwość uzyskania pomocy od specjalistów, refundacja kosztów rehabilitacji czy operacji to atrakcyjna oferta dla wielu firm i ich pracowników, a także osób prywatnych i rodzin.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne może stanowić uzupełnienie do państwowego obowiązkowego i często mało skutecznego ubezpieczenia zdrowotnego. Poszukując dobrych i profesjonalnych ofert ubezpieczeń zdrowotnych warto zapoznać się z propozycjami TU Inter Polska, która jako jeden z czołowych ubezpieczycieli medycznych oferuje ciekawe i zróżnicowane pakiety medyczne zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Ubezpieczenia Vision to pakiet usług medycznych, które pozwalają otoczyć opieką nie tylko pracowników, ale także ich rodziny. Warto przyjrzeć się ofercie i zastanowić się nad wyborem najlepszego pakietu ubezpieczeń zdrowotnych.

Abonament medyczny - Prywatna opieka medyczna i pakiety medyczne dla pracowników :: © iStudio ::